Bert Håge-Häverö färglitografi
2018-05-19
544082
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Sommar i Roslagen", signerad Bert Håge Häverö, PT, färglitografi, bladmått ca 55x75 cm