Stephan Abel Sinding brons
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STEPHAN ABEL SINDING (Norge, 1846-1922): skulptur, byst av en av en gammal kvinna, signerad Stephan Sinding och daterad 1892, gjutarmärkt L P Jorgensen Eneret, brons, höjd 27 cm
Smärre slitage, fläckar
544097
2018-05-25