Spegel med konsolbord nyrokoko
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGEL, med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, med stenskiva, bronserad, dekor i pastellage, låda i sargen, spegelns mått ca 167x96, bordets mått höjd ca 80, 97x51 cm
Smärre skador och lösa delar
544152
2018-05-16