Spegel med konsolbord nyrokoko

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, med stenskiva, bronserad, dekor i pastellage, låda i sargen, spegelns mått ca 167x96, bordets mått höjd ca 80, 97x51 cm

Smärre skador och lösa delar

544152

2018-05-16