Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARTHUR ENOCH ANDERSSON (1888-1980): Nakenakt, monogramsignerad och daterad AEA -37, olja på duk, ca 67x39 cm
544155
2018-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här