Arthur Enoch Andersson oljemålning
Klubbat för:
6 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ARTHUR ENOCH ANDERSSON (1888-1980): Nakenakt, monogramsignerad och daterad AEA -37, olja på duk, ca 67x39 cm
Kuntoraportti
544155
Päivämäärä:
2018-05-16