Arthur Enoch Andersson oljemålning

Klubbat för:

6 600 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ARTHUR ENOCH ANDERSSON (1888-1980): Nakenakt, monogramsignerad och daterad AEA -37, olja på duk, ca 67x39 cm

Kuntoraportti

544155

Päivämäärä:

2018-05-16