Sideboard barockstil

Sideboard barockstil
Sideboard barockstil
Sideboard barockstil
Sideboard barockstil
Sideboard barockstil
Sideboard barockstil
Sideboard barockstil
Sideboard barockstil
Sideboard barockstil
Sideboard barockstil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets första hälft, barockstil, fanérad i ek, svärtade detaljer och kulfötter, beslag i koppar, höjd ca 154, 200x60 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Proveniens: Årby Säteri, Husby Rekarne socken, Södermanland

Skiva med fläckar, smärre ytskador, lös kulfot

544182

2018-05-16