Ram 1800-talets första hälft

Ram 1800-talets första hälft
Ram 1800-talets första hälft
Ram 1800-talets första hälft
Ram 1800-talets första hälft

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAM, 1800-talets första hälft, förgylld, innermått 88x127, yttermått 108x141 cm, spännramen märkt CJ Fahlcrantz, motiv från Gripsholm

Smärre ytskador

544183

2018-05-16