Skrivbord tillskrivet Kai Kristiansen

Klubbat för:

4 600 SEK

3 000 SEK

SKRIVBORD, tillskrivet Kai Kristiansen, 1940/1950-tal, Danmark, njurformad skiva, fyra lådor, jalusidörr till barskåp, ca 137x71, höjd ca 76 cm

Bruksslitage, fläckar, repor, fanérbortfall, nycklar saknas

544188

2018-05-17