Skrivbord tillskrivet Kai Kristiansen
Klubbat för:
4 600 SEK
3 000 SEK
SKRIVBORD, tillskrivet Kai Kristiansen, 1940/1950-tal, Danmark, njurformad skiva, fyra lådor, jalusidörr till barskåp, ca 137x71, höjd ca 76 cm
Bruksslitage, fläckar, repor, fanérbortfall, nycklar saknas
544188
2018-05-17