Rene Gagnon Pop Art & Underground

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RENE GAGNON (född 1971): "Super Marilyn", blandteknik, screentryck och spray, ed 60, signerad och numrerad 7/60, 2009, bladstorlek 76x56 cm, oramad

För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se

544200

2018-05-20