Rene Gagnon Pop Art & Underground
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RENE GAGNON (född 1971): "Super Marilyn", blandteknik, screentryck och spray, ed 60, signerad och numrerad 7/60, 2009, bladstorlek 76x56 cm, oramad
För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se
544200
2018-05-20