Peter Kjellerås porträtt av Bruce Springsteen
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER KJELLERÅS (född 1947): Bruce Springsteen i Stockholm, signerad och daterad Peter Kjellerås -98, numrerad 1/65, bläckstråleutskrift, Epson, ca 52x62 cm
Spricka i glaset i övre vänstra hörnet
544231
2018-05-17