Peter Kjellerås porträtt av Bruce Springsteen

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER KJELLERÅS (född 1947): Bruce Springsteen i Stockholm, signerad och daterad Peter Kjellerås -98, numrerad 1/65, bläckstråleutskrift, Epson, ca 52x62 cm

Spricka i glaset i övre vänstra hörnet

544231

2018-05-17