Elisabeth Wejsflog

Elisabeth Wejsflog
Elisabeth Wejsflog
Elisabeth Wejsflog
Elisabeth Wejsflog

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELISABETH WEJSFLOG (född 1941), "vår", signerad, olja på duk, ca 116x89 cm

Obetydligt slitage

544233

2018-05-16