Arthur Enoch Andersson oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARTHUR ENOCH ANDERSSON (1888-1980): Nakenakt, monogramsignerad AEA, bronserad gips, ca 67x39 cm

Smärre nagg

544239

2018-05-17