Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARTHUR ENOCH ANDERSSON (1888-1980): Nakenakt, monogramsignerad AEA, bronserad gips, ca 67x39 cm
Smärre nagg
544239
2018-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här