Skåp 1900-tal
Valmis
2018-05-20
544257
| Korkein tarjous | 800 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BOKSKÅP, 1900-talets första hälft, fanérat i mahogny, dörr med träskuren dekor, invändigt med hyllplan, låda i sargen, höjd 130, 65x36 cm
Bruksslitage