Takarmaturer 3st

Takarmaturer  3st
Takarmaturer  3st
Takarmaturer  3st
Takarmaturer  3st
Takarmaturer  3st
Takarmaturer  3st
Takarmaturer  3st
Takarmaturer  3st
Takarmaturer  3st
Takarmaturer  3st

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATURER, 2+1 st, 1900-talets andra hälft, plexiglas med nylontråd, höjd ca 15-32 cm (utan fästen)

Skador

544262

2018-05-20