Martin Engström Oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARTIN ENGSTRÖM (född 1955): "Caput",
signerad och daterad a tergo Martin Engström -86, olja på pannå, 80x65 cm
PROVENIENS: Galerie Belle, Carl-Johan Bolander, Västerås, utsällning 275, 1986
544271
2018-05-20