Schatull Kina

Schatull Kina
Schatull Kina
Schatull Kina
Schatull Kina
Schatull Kina
Schatull Kina
Schatull Kina
Schatull Kina
Schatull Kina
Schatull Kina
Schatull Kina
Schatull Kina

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHATULL, trä, Kina, 1800-tal, två etage, med hänkel, beslag i metall, total höjd ca 55, 54x38 cm

Slitage, beslagen med skador

544274

2018-05-19