Skåp jugend

Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend
Skåp jugend

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP med vitrinöverdel, jugend, 1900-talets början, fanerad med ek, beslag i mässing, höjd ca 201, 121x56 cm

Slitage, repor, mindra avslag, draghandtag saknas

544288

2018-05-19