Pavel Fleischmann oljemålning

Pavel Fleischmann oljemålning
Pavel Fleischmann oljemålning
Pavel Fleischmann oljemålning
Pavel Fleischmann oljemålning
Pavel Fleischmann oljemålning
Pavel Fleischmann oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAVEL FLEISCHMANN (1898-1978): sittande kvinna, signerad och daterad P. Fleischmann 43, tempera på pannå, 58 x 36,5 cm

Ram saknas

544294

2018-05-16