Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PAVEL FLEISCHMANN (1898-1978): sittande kvinna, signerad och daterad P. Fleischmann 43, tempera på pannå, 58 x 36,5 cm
Ram saknas
544294
2018-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här