Åcke Wickström oljemålning

Åcke Wickström oljemålning
Åcke Wickström oljemålning
Åcke Wickström oljemålning
Åcke Wickström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅKE WICKSTRÖM (född 1927): Promenad i skogen, signerad Å Wickström, olja på duk, ca 26x21 cm

544308

2018-05-20