Georg Jensen & Wendel

Georg Jensen & Wendel
Georg Jensen & Wendel
Georg Jensen & Wendel
Georg Jensen & Wendel
Georg Jensen & Wendel
Georg Jensen & Wendel
Georg Jensen & Wendel
Georg Jensen & Wendel
Georg Jensen & Wendel
Georg Jensen & Wendel
Georg Jensen & Wendel
Georg Jensen & Wendel
Georg Jensen & Wendel
Georg Jensen & Wendel
Georg Jensen & Wendel
Georg Jensen & Wendel

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GEORG JENSEN & WENDEL, kaffeservis, 3 dlr, sterlingsilver, Köpenhamn 1900-talets mitt, höjd ca 8-21 cm

Bruksslitage

544310

2018-05-20