Ånglokomobil samt tågbana
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÅNGLOKOMOBIL OCH TÅGBANA, Ade ånglokomobil, spriteldad, helt i metall, lös bottenplatta i trä och fabriksförpackning medföljer, 1940-50-tal, längd 14 cm, urverksdriven tågbana, litograferad plåt i ett flertal färger, diameter, 1930-tal, diameter ca 14 cm
Slitage
544313
2018-05-17