Ånglokomobil samt tågbana

Ånglokomobil samt tågbana
Ånglokomobil samt tågbana
Ånglokomobil samt tågbana
Ånglokomobil samt tågbana
Ånglokomobil samt tågbana
Ånglokomobil samt tågbana
Ånglokomobil samt tågbana
Ånglokomobil samt tågbana
Ånglokomobil samt tågbana
Ånglokomobil samt tågbana
Ånglokomobil samt tågbana
Ånglokomobil samt tågbana
Ånglokomobil samt tågbana
Ånglokomobil samt tågbana
Ånglokomobil samt tågbana
Ånglokomobil samt tågbana
Ånglokomobil samt tågbana
Ånglokomobil samt tågbana
Ånglokomobil samt tågbana
Ånglokomobil samt tågbana

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ÅNGLOKOMOBIL OCH TÅGBANA, Ade ånglokomobil, spriteldad, helt i metall, lös bottenplatta i trä och fabriksförpackning medföljer, 1940-50-tal, längd 14 cm, urverksdriven tågbana, litograferad plåt i ett flertal färger, diameter, 1930-tal, diameter ca 14 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

544313

2018-05-17