Gunnar Cyrén Nobel bestick
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR CYRÈN, "Nobel", bestick, 48 dlr, förgyllda stål, märkta GENSE samt YAMASAKI, bestående av: 11 fiskeknivar, 9 fiskegafflar, 6 bordsknivar, 6 bordsskedar, 6 bordsgafflar, 8 kaffeskedar, 1 par salladsbestick, längd ca 12.5-24 cm
Bruksslitage
544330
2018-05-25