Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SVEPASK, 1800-talets första hälft, möjligen Jämtland, sarg blåmålad med blått, lock bemålat i rött med floral dekor och text, diameter ca 31, höjd 19 cm
Slitage
544341
2018-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här