Klubbat för:
1 250 EUR
Utropspris
1 000 EUR
VENNY SOLDAN-BROFELT (1863-1945): Blommor, signerad, olja på duk, uppfodrad på pannå 35x26 cm.
544347
2018-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här