Henri Matisse

Henri Matisse
Henri Matisse

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HENRI MATISSE, efter, "Mille et une nuit" (Tusen och en natt), signerad och daterad i trycket H Matisse Juin 50, serigrafi, ca 87x210 cm

Plexiglas släppt från ram

544371

2018-05-17