Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HENRI MATISSE, efter, "Mille et une nuit" (Tusen och en natt), signerad och daterad i trycket H Matisse Juin 50, serigrafi, ca 87x210 cm
Plexiglas släppt från ram
544371
2018-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här