Max Walter Svanberg "Imaginärt porträtt"

Max Walter Svanberg
Max Walter Svanberg
Max Walter Svanberg
Max Walter Svanberg

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): "Imaginärt porträtt", signerad och daterad Max Walters 46, färgkrita på svart papper, 50x50 cm

544389

2018-05-17