Dansmask Nigeria Ijo
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000 SEK
DANSMASK, 1900-talets mitt, Ijo, Nigeria, antropomorfisk fisk/ krokodil, träskuren, bemålad, bemålad text Aminokoro, höjd inklusive stativ ca 108, längd ca 194 cm, stativ(2) medföljer
Slitage, äldre och nyare lagningare
544390
2018-05-27