James Brown färgserigrafi

James Brown färgserigrafi
James Brown färgserigrafi
James Brown färgserigrafi
James Brown färgserigrafi

Klubbat för:

1 800 SEK

2 500 SEK

JAMES BROWN (USA, född 1951): Komposition, signerad James Brown, numrerad 4/7, färgserigrafi, ca 68x56 cm

544396

2018-05-17