Egoluce bordslampa
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EGOLUCE, bordslampa, 1900-talets andra hälft, Italien, kupa i vitt glas, fot i glas, etiketterad, höjd ca 38 cm
Strömbrytare är trasig men enligt uppgifter fungerar, ej funktionstestad, några mindre repor
544401
2018-05-20