Egoluce bordslampa

Egoluce bordslampa
Egoluce bordslampa
Egoluce bordslampa
Egoluce bordslampa
Egoluce bordslampa
Egoluce bordslampa
Egoluce bordslampa
Egoluce bordslampa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EGOLUCE, bordslampa, 1900-talets andra hälft, Italien, kupa i vitt glas, fot i glas, etiketterad, höjd ca 38 cm

Strömbrytare är trasig men enligt uppgifter fungerar, ej funktionstestad, några mindre repor

544401

2018-05-20