Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ENDRE NEMES (1909-1985): ´´Ur atéljefönstret´´, signerad och daterad Endre Nemes 1982, 2/150, litografi, ca 86x56 cm
544411
2018-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här