Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), abstrakt komposition, signerad och daterad Hasse -55, lackfärg på papper, bildmått ca 17x12 cm
Ej examinerad ur ram
544414
2018-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här