Hans Valter Sundberg - Abstrakt blandteknik
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), abstrakt komposition i orange, blått och svart, signerad och daterad HV. Sundberg -59, blandteknik på papper, ca 21x29 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
544416
Päivämäärä:
2018-05-18