Hans Valter Sundberg - Abstrakt blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), abstrakt komposition i orange, blått och svart, signerad och daterad HV. Sundberg -59, blandteknik på papper, ca 21x29 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram

544416

Päivämäärä:

2018-05-18