Olle Kåks

Olle Kåks
Olle Kåks

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE KÅKS (1941-2003): Abstrakt komposition, signerad samt numrerad 14/30, litografi, bladmått ca 75x57 cm

544417

2018-05-17