Reklamaffisch 1910-tal

Reklamaffisch 1910-tal
Reklamaffisch 1910-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

REKLAMAFFISCH, 1910-tal, Sverige, "Pellerins Margarin är och förbli bäst, ca 54x39 cm

Skador, slitage

544420

2018-05-20