Stop allmoge 17/800-tal

Stop allmoge 17/800-tal
Stop allmoge 17/800-tal
Stop allmoge 17/800-tal
Stop allmoge 17/800-tal
Stop allmoge 17/800-tal
Stop allmoge 17/800-tal
Stop allmoge 17/800-tal
Stop allmoge 17/800-tal
Stop allmoge 17/800-tal
Stop allmoge 17/800-tal
Stop allmoge 17/800-tal
Stop allmoge 17/800-tal
Stop allmoge 17/800-tal
Stop allmoge 17/800-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOP, allmoge, Norge, 17/800-tal, masur, dekor av lejon, stämplad ´TTS´ till undersidan, höjd ca 23 cm

Gamla lagningar och sprickor, slitage, repor och anlöpning

544421

2018-05-20