Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT, SKÅLFAT, ASSIETTER, 24 dlr., porslin, Kina, 1800-tal, varierande dekor av växtslingor i underglasyrblått, diameter ca 10-25 cm
Nagg, sprickor förekommer, slitage
544425
2018-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här