Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
MINAKO MASUI (Japan/Sverige, född 1940): "Floating forest XIV", signerad Minako Masui, numrerad 4/20, carborundumetsning i färg, ca 207x64 cm
Zustandsbeschreibung
Fläckar, smärre veck
544427
2018-05-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner