Kerstin Thorvall

Kerstin Thorvall
Kerstin Thorvall
Kerstin Thorvall
Kerstin Thorvall

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KERSTIN THORVALL (1925-2010): Sittande figur, monogramsignerad o daterad KT -01, koltekning, ca 24,5x35,5 cm

544432

2018-05-17