Figurer brons Indien

Figurer brons Indien
Figurer brons Indien
Figurer brons Indien
Figurer brons Indien
Figurer brons Indien
Figurer brons Indien
Figurer brons Indien
Figurer brons Indien
Figurer brons Indien
Figurer brons Indien
Figurer brons Indien
Figurer brons Indien
Figurer brons Indien
Figurer brons Indien

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURER, 7 st., brons, Indien, 1900-tal, i form av bland annat gudomar, höjd ca 4,5-9 cm

Slitage

544436

2018-05-17