Figurer brons Indien
2018-05-17
544436
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURER, 7 st., brons, Indien, 1900-tal, i form av bland annat gudomar, höjd ca 4,5-9 cm
Slitage