Minako Masui carborundumetsning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINAKO MASUI (Japan/Sverige, född 1940): "Floating forest-orchid", signerad Minako Masui, numrerad 5/20, carborundumetsning i färg, ca 207x64 cm

Fläckar, smärre veck

544446

2018-05-16