Tillbaka till katalog
Jaeger-LeCoultre Memovox herrarmbandsur
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Beskrivning
JAEGER-LECOULTRE, armbandsur, Memovox, gulddoublé, 1950-tal, automatisk, plexiglas, datum, alarm, boettnr. 1272378, läderarmband, spänne i gulddoublé, diameter 36 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
544448
Datum:
2018-05-22