Tillbaka till katalog

Jaeger-LeCoultre Memovox herrarmbandsur

Jaeger-LeCoultre Memovox herrarmbandsur
Jaeger-LeCoultre Memovox herrarmbandsur
Jaeger-LeCoultre Memovox herrarmbandsur
Jaeger-LeCoultre Memovox herrarmbandsur
Jaeger-LeCoultre Memovox herrarmbandsur
Jaeger-LeCoultre Memovox herrarmbandsur
Jaeger-LeCoultre Memovox herrarmbandsur
Jaeger-LeCoultre Memovox herrarmbandsur
Jaeger-LeCoultre Memovox herrarmbandsur
Jaeger-LeCoultre Memovox herrarmbandsur
Jaeger-LeCoultre Memovox herrarmbandsur
Jaeger-LeCoultre Memovox herrarmbandsur
Jaeger-LeCoultre Memovox herrarmbandsur
Jaeger-LeCoultre Memovox herrarmbandsur

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

Beskrivning

JAEGER-LECOULTRE, armbandsur, Memovox, gulddoublé, 1950-tal, automatisk, plexiglas, datum, alarm, boettnr. 1272378, läderarmband, spänne i gulddoublé, diameter 36 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

544448

Datum:

2018-05-22