Royal Copenhagen Musselmalet kaffeservis
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, ´´Musselmalet´´, kaffeservis, 28 dlr, bestående av: kaffekanna och lock, sockerskål, 1 par ljusstakar, 9 kaffekuppar och fat, 3 fat,11 assietter, 1 kakfat, höjd ca 23 cm, diameter ca 25 cm
Kakfatet är naggad vid kanten, smärre slitage
544453
2018-05-25