Hans Valter Sundberg - Pastell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004) 1900-talets mitt, "Lekande Fladdermöss", signerad Hans V Sundberg, pastell, bildmått ca 64x26 cm

Fläckar på passepartouten

544454

2018-05-18