Minako Masui carborundumetsning
Vollendet
2018-05-16
544457
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
MINAKO MASUI (Japan/Sverige, född 1940): "Skogens tak", signerad Minako Masui, numrerad 3/10, carborundumetsning i färg, ca 209x64,5 cm
Fläckar, smärre veck