Minako Masui carborundumetsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

MINAKO MASUI (Japan/Sverige, född 1940): "Skogens tak", signerad Minako Masui, numrerad 3/10, carborundumetsning i färg, ca 209x64,5 cm

Kuntoraportti

Fläckar, smärre veck

544457

Päivämäärä:

2018-05-16