Minako Masui carborundumetsning
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
MINAKO MASUI (Japan/Sverige, född 1940): "Skogens tak", signerad Minako Masui, numrerad 3/10, carborundumetsning i färg, ca 209x64,5 cm
Kuntoraportti
Fläckar, smärre veck
544457
Päivämäärä:
2018-05-16