Vitrinskåp engelsk stil SPAK

Vitrinskåp engelsk stil SPAK
Vitrinskåp engelsk stil SPAK
Vitrinskåp engelsk stil SPAK
Vitrinskåp engelsk stil SPAK
Vitrinskåp engelsk stil SPAK
Vitrinskåp engelsk stil SPAK
Vitrinskåp engelsk stil SPAK
Vitrinskåp engelsk stil SPAK
Vitrinskåp engelsk stil SPAK
Vitrinskåp engelsk stil SPAK

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, 1960/70-tal, engelsk stil, Spak Stockholm, fanerat i mahogny med inläggningar i idegran, inredd med hyllplan i glas, höjd 185, 86x38 cm, nyckel finns

Nyckel finns, ytslitage

544458

2018-05-17