Ingrid Atterberg var

Ingrid Atterberg var
Ingrid Atterberg var
Ingrid Atterberg var
Ingrid Atterberg var
Ingrid Atterberg var
Ingrid Atterberg var

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGRID ATTERBERG, kulvas, 1900-talets senare hälft, glaserat lergods, signerad Atterberg, höjd ca 34 cm

544464

2018-05-16