Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PUDERDOSA, förgyllt silver, spegel i locket, sgrafittodekor, blandstil, signerad Karlstad 1940, Ø 10,5, totalvikt 257 g
Breuksslitage
544481
2018-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här