Puderdosa silver

Puderdosa silver
Puderdosa silver
Puderdosa silver
Puderdosa silver
Puderdosa silver
Puderdosa silver
Puderdosa silver
Puderdosa silver

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PUDERDOSA, förgyllt silver, spegel i locket, sgrafittodekor, blandstil, signerad Karlstad 1940, Ø 10,5, totalvikt 257 g

Breuksslitage

544481

2018-05-16